top of page
3D-Constructor

3D-Constructor - програма, що дозволяє створювати параметричні моделі корпусних меблів будь-якої складності. На підставі моделі меблів можна формувати креслення, розраховувати вартість, формувати специфікацію, виконати візуалізацію, підготувати керуючі програми для верстатів з ЧПУ, обмінюватися даними із зовнішніми додатками.

3D-Constructor є спеціалізованим програмним забезпеченням для проектування меблів і через це його основний функціонал призначений саме для вирішення цього завдання.

Будь-які меблі складаються з деталей – це основа проектування.

 Типи деталей 3D-Constructor:

         - деталь з листового матеріалу (у тому числі багатошарова)

         - стільниця

         - гнутий лист

         - профіль

         - фасад

         - Видавлена ​​деталь (деталь зі змінною висотою)

 Основні операції над деталями:

        - Геометричні операції (сюди входить цілий набір команд для зміни розмірів та форми деталей)

        -  Призначення властивостей деталей (шифр, назва, позиція, матеріал, напрямок фактури, припуски та ін,              що залежить від типу  деталі)

        - Накладення кромок (на всю деталь або вказані ребра)

        - Прив'язка деталей (визначає положення деталі у збиранні та по відношенню до інших деталей).

        - Установка кріплення (задає спосіб кріплення деталей між собою)

        - Встановлення фурнітури та ін. об'єктів (кріплення ніжок, ручок, встановлення миття тощо)

 Робота з кріпленням

      - З'єднання з використанням фурнітури кріплення: стяжки, рафікси. петлі, полкотримачі, конфірмати,                  саморізи

      - стикування деталей в паз, заріз, шип

 Розташування кріплення

Підтримується два способи встановлення кріплення – ручний та напівавтоматичний.

При ручному розміщенні – користувач вручну вказує розташування кріплення щодо деталі.

Напівавтоматичне кріплення розстановка проводиться за допомогою стилів кріплення, що настроюються. Стиль кріплення визначає правило встановлення комплекту деталей кріплення на ребро, а також зміни відстаней між елементами кріплення при зміні габаритів деталі. Стиль включає в себе тип і кількість кріплення, відступи, що настроюються від кінця деталі, центрування, формульне завдання відстаней.

 Типові моделі

Якось спроектовані збірки, які надалі можуть використовуватися повторно – називаються типовими моделями. До типових моделей можна віднести:

      - Ящики

      - Збірні фасади

      - Системи дверей шаф купе

      - моделі типових корпусів

      - Будь-які інші параметричні збирання

Для швидкого доступу до бази типових моделей використовується спеціальне вікно «Дерево бази моделей»

Окремо зупинимося на ящиках. Програма вже включає типові моделі ящиків різних виробників – звичайні, тандембокси, метабокси та ін. Особливістю ящика є те, що його розмір автоматично підбирається з допустимого ряду в залежності від розміру місця установки. Залежно від глибини ящика підбирається необхідна напрямна.

 Тамбурат

Тамбуратом називається листова багатошарова деталь (по суті - складання), що складається зі скріплених листових деталей, на які накочується загальна кромка і які обробляються (свердлюються та фрезеруються) спільно у зборі.

3D-Constructor підтримує формування тамбурату, та генерує всю необхідну для виробництва конструкторсько-технологічну документацію.

Заміна матеріалів

Спеціальна команда Заміна матеріалів призначена для перегляду списку всіх листових та погонажних матеріалів, фурнітури, комплектуючих тощо, які використовуються у поточному проекті. Команда дозволяє швидко замінити одні матеріали на інші у всьому проекті.

Так команда також незамінна під час передачі готового проекту іншому проектувальнику. Якщо на комп'ютері, куди було передано проект бази 3D-Consturctor, відрізняються від баз на тому комп'ютері, де він був створений, то проект буде не працездатний, оскільки посилається на відсутні матеріали. Команда Заміна матеріалів дозволяє швидко замінити відсутні матеріали на ті, що доступні у базі.

Дерево проекту

Як і всі сучасні параметричні САПР, 3D-Constructor дозволяє переглянути дерево поточного проекту.

Дерево проекту дозволяє:

   - Переглянути відображає ієрархічний порядок входження збірок один в одного та деталей у складанні 

   - Переглянути список кріплення, що використовується і фурнітури для кожної збірки

   - Змінити властивості деталей та складання

   - Виділити поточну деталь у проекті

   - Збільшити поточну деталь на весь екран

   - Тимчасово приховати поточну деталь

   - Відновити видимість поточної деталі    

Прискорене проектування кухонь

 Кухня, як правило, найскладніший об'єкт для проектувальника меблів. Вона містить у собі групу з'єднаних між собою модулів (шаф), стільниці, профілю, обладнання і тому вимагає від проектувальника хорошого знання програми.

3D-Constructor включає низку команд, що спрощують проектування кухонь.
  1.Прив'язка модулів один до одного.При встановленні чергового кухонного модуля (шафки) він автоматично стикується до вже встановлених кухонних модулів і вирівнюється.
  2.
Команда встановлення комплекту стільниць. Дозволяє встановити групу стільниць на кілька вказаних шафок (у тому числі і встановлених під кутом) одночасно
  3.
Врізання мийки. Мийка являє собою 3-мірну модель, створену в AutoCAD. Кожне миття зберігає форму вирізу в стільниці під установку. Завдяки цьому виріз у стільниці отвору потрібної форми під миття проводиться автоматично.
  4.
Встановлення цоколя. Встановлює загальний цоколь із ДСП заданої висоти на групу вказаних шафок.
  5.
Встановлення карнизів та відбортування Команди прокладки профілю заданим шляхом дозволяють             легко вирішити це завдання.
  6.
Заміна матеріалів. За допомогою цієї стандартної команди можна швидко та по всьому проекту змінювати матеріали корпусу та фасадів, замінювати ручки та ніжки.
Проектування розсувних систем

 Інструменти проектування розсувних систем серед 3D-Constructor практично немає аналогів за іншими системах проектування меблів.

Розроблена одного разу розсувна система може багаторазово використовуватися повторно в різних проектах.

 Інструменти проектування розсувних систем серед 3D-Constructor практично немає аналогів за іншими системами проектування меблів.

Розроблена один раз розсувна система може багаторазово використовуватися повторно у різних проектах.

                                                 Вибір обладнання під AutoCAD           
                                            Сертифіковане графічне устаткування 
                                            Системні вимоги для AutoCAD

 
                                                Вибір обладнання під BricsCAD
                                            Системные требования BricsCAD   

-Побудова моделі приміщення клієнта та розміщення елементів меблів в інтер'єрі                                           - Автоматичне формування специфікацій, відомостей матеріалів, вартості робіт та ін.                              - Підготовка даних для верстатів з ЧПУ                                                                                                                     - Експорт даних за проектом 3D-Constructor у зовнішні програми                                                                         - Фотореалістична візуалізація проекту

bottom of page